گت ورک چگونه کار میکند ؟

از طریق راهنمای زیر ، پروژه های خود را به فریلنسرها واگذار نمایید

1

پروژه خود را تعریف کنید

در بخش ایجاد پروژه جدید توضیح دهید چه کاری می بایست برای شما انجام شود، بودجه مورد نظر خود را اعلام کنید و مهارت هایی که انجام پروژه شما نیاز دارد را انتخاب کنید. توضیحات شما می بایست به صورتی باشد که فریلنسرها بتوانند زمان و هزینه انجام پروژه شما را برآورد کنند.

موضوع مرتبط با پروژه خود را انتخاب نمایید

2

پیشنهادات را بررسی و بهترین پیشنهاد را انتخاب نمایید

ما پروژه شما را برای فریلنسرهایی که مهارت انجام پروژه شما را دارند ارسال می کنیم. پس از آنکه علاقمندان روی پروژه شما پیشنهاد ارسال کردند، شما می توانید مستقیم با آنها در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین پیشنهاد را انتخاب کنید. پروفایل فریلنسرها را بررسی کنید، پروژه های مرتبطی که قبلا انجام داده اند، امتیاز و نمونه کارهای آنها را ببینید و اگر سوالی بود مستقیم از آنها بپرسید.

3

برای فریلنسر پرداخت امن ایجاد کنید

پس از انتخاب فریلنسر برای اطمینان از انجام کار از پرداخت امن گت ورک استفاده کنید. برای هر مرحله از پروژه پرداخت امن ایجاد کنید و هر زمان که کار مرتبط با آن مرحله را تحویل گرفتید پرداخت امن آن مرحله را آزاد کنید. بعضی از پروژه ها مثل ترجمه مرحله مرحله ای می شود پرداخت انجام شود و بعضی دیگر از پروژه ها مانند برنامه نویسی می تواند درصدی برای شروع کار پرداخت امن شود و مابقی قبل از تحویل کار، بسته به نوع پروژه خود از پرداخت امن گت ورک استفاده کنید

4

برای فریلنسر نظر و امتیاز ثبت کنید

پس از انجام کار نظر و رتبه خود را درباره فریلنسر ثبت کنید تا به کارفرمایان دیگر در انتخاب فریلنسر کمک کرده باشید. همانظور که آنها با نظر و رتبه خود به فریلنسر شما کمک کردند. همینطور بر اساس اطلاعات پروژه شما ما به مهارت های فریلنسر امتیاز می دهیم تا کارفرمایان بتوانند بهترین فریلنسرها را به راحتی برای پروژه خود شناسایی کنند.